• + 48 533 850 502
  • organizator@biegimalinowskiego.pl
  • Polska, Kujawsko-Pomorskie, Grudziądz
Aktualności
Piknik „Wszystkie dzieci nasze są”

Piknik „Wszystkie dzieci nasze są”

25 września odbędą się 40. Międzynarodowe Biegi im. Bronisława Malinowskiego. Po raz 40-ty uczcimy pamięć wielkiego sportowca i olimpijczyka – Bronisława Malinowskiego. W biegach bierze udział blisko 4000 biegaczy – w tym roku najmłodszy uczestnik ma 3 lata, a najstarszy 81 lat. Wydarzenie to również promowanie aktywności sportowej oraz integracja całych rodzin. Podczas tegorocznej edycji poza tradycyjnym biegiem głównym na dystansie 10 kilometrów oraz 11 biegach dla dzieci całe rodziny będą mogły bezpłatnie uczestniczyć w pikniku sportowo-rekreacyjnym „Wszystkie dzieci nasze są”, który jest współfinansowany przez Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu. Piknik ma pobudzić dzieci do aktywności, zachęcić do integracji, pozwolić intensywnie i aktywnie spędzić czas wolny w gronie swoich rówieśników.

Przy hali sportowej zostaną przeprowadzone konkursy sprawnościowe dla całych rodzin. Dla wszystkich zapewnimy animacje sportowe.
Wydarzenie będzie posiadało strefę gastronomiczną dla całych rodzin. Dla najmłodszych będą lody, popcorn oraz wata cukrowa. Zapewnimy również dodatkową atrakcję w postaci dmuchańców, które będą dostępne dla wszystkich uczestników pikniku.

Nasze wydarzenie ma charakter sportowo-rekreacyjny. Rywalizacja sportowa jak zawsze obywa się w duchu fair-play. Podczas sobotniego przedpołudnia będziemy propagować sport w każdej możliwej postaci pokazując jak ważne ma znaczenie spędzanie wolnego czasu w aktywny sposób przez całe rodziny.

Piknik sportowo-rekreacyjny jest doskonałą okazją do utrwalania nawyku aktywnego spędzania czasu wolnego, dbałości o swoją kondycję fizyczną i poprawę ogólnego dobrostanu organizmu zarówno fizycznego jak i psychicznego.

Podczas sobotniego wydarzenia trenerzy będą przeprowadzali szereg konkurencji sportowych w każdej możliwej postaci. Ma to pokazać jak ważne jest spędzanie wolnego czasu przez całe rodziny. Wydarzenie jest doskonałą okazją do utrwalania nawyku aktywnego spędzania wolnego czasu, dbałości o kondycję fizyczną oraz poprawę ogólnego dobrostanu organizmu – zarówno fizycznego jak i psychicznego.

Wszystkie atrakcje podczas pikniku „Wszystkie dzieci nasze są” są nieodpłatne.

Piknik rozpocznie się o godzinie 9:00 i potrwa do godziny 13:00.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *