• + 48 533 850 502
  • organizator@biegimalinowskiego.pl
  • Polska, Kujawsko-Pomorskie, Grudziądz
Dla wolontariuszy

BIURO ZAWODÓW

Do Waszych zadań należeć będzie przygotowanie i posegregowanie wszystkich pakietów startowych dla biegaczy. Kolejnym zadaniem będzie obsługa biegaczy w biurze zawodów.
To stąd biegacze pobierają pakiety startowe, w których między innymi znajduje się numer startowy i koszulka.

 

DEPOZYT

Do Waszych zadań będzie należało bezpieczne przechowanie rzeczy, zadbanie o ich ład i porządek oraz przekazanie rzeczy po skończonym biegu bezpośrednio właścicielom. Praca wygląda na pozornie prostą, ale może okazać się emocjonująca i wymagająca szybkiego działania.

To miejsce dla biegaczy, w którym zostawiają swoje rzeczy osobiste na czas biegu. Działanie to wymaga odpowiedzialności i odpowiedniej organizacji pracy – rzeczy są oznaczone numerami startowymi biegaczy i do wolontariuszy należy sprawne ich przyjmowanie oraz wydawanie.

 

START/META

Zespół wolontariuszy obsługujący biegaczy podczas startu i mety biegu. Na starcie wolontariusze pomagają biegaczom ustawić się w odpowiednich strefach czasowych. Natomiast na mecie zbierają chipy, podają wodę oraz wręczają pamiątkowy medal wszystkim, którzy ukończyli bieg. Wolontariusze odpowiedzialni będą również za sprawne przemieszczanie biegaczy w strefie mety.

 

EXTRA GRUPA

Jest to grupa do zadań specjalnych. Do tego zespołu zapraszamy osoby z dużymi zapasami siły, zapały do pracy i entuzjazmu. Na pewno staną przed Wami niespodziewane zadania!

 

PUNKTY ODŻYWIANIA

To miejsca wsparcie dla zmęczonych biegaczy. Na trasie znajdują się dwa punkty odżywiania. Do zadań wolontariuszy należy nalanie wody i napojów izotonicznych do kubeczków, a następnie podawanie ich biegaczom. Wolontariusze będą również przygotowywać owoce, a następnie podawać je biegaczom. Pamiętajcie, że dla niektórych biegaczy liczy się ukończenie biegu – w tym przypadku nasze sprawne podanie napoju ma ogromne znaczenie.

 

INFO

Wolontariusze z tej grupy znają odpowiedź na każde pytanie. Żadne wydarzenie nie może się odbyć bez dobrej informacji. To zespół dla osób lubiących chłonąć wiedzę i szybko przyswajają nowe informacje oraz potrafią je sprawnie przekazać zainteresowanym.

 

STREFA OBSŁUGI TRASY

Bieg główny odbywa się na po miejskich ulicach. Wolontariusze podczas biegu głównego będą odpowiedzialni za współpracę ze służbami porządkowymi i udzielanie pieszym i kierowcom informacji na temat możliwości przejścia przez ulicę, objazdów, czasu zamknięcia ulicy. Będą także pierwszymi osobami, które mogą interweniować przy współpracy z innymi służbami zabezpieczającymi, jeśli coś wydarzyłoby się na trasie biegu.

Wolontariusze podczas biegów rodzinnych, dziecięcych i młodzieżowych odpowiedzialni będą za zabezpieczenie trasy, współpracę ze służbami porządkowymi oraz udzielenie informacji na temat możliwości przejścia przez trasę biegu.

 

Możecie dołączyć do naszego zespołu zgłaszając się mailowo – wolontariat@biegimalinowskiego.pl

 

Jesteście gotowi na przeżycie przygody? Kochacie sport i niepowtarzalną atmosferę? Chcesz poznać nowych ludzi? Dołącz do wolontariuszy – to właśnie oni tworzą niezapomnianą atmosferę i pomagają biegaczom spełniać marzenia.

Wolontariuszom oferujemy

→świetną zabawę
→szkolenia wprowadzające
→wodę i poczęstunek w czasie trwania wolontariatu
→koszulkę
→identyfikator zwalniający z opłat za przejazd komunikacją miejską na terenie Grudziądz w dniu wydarzenia
→pisemne potwierdzenie odbycia wolontariatu

Jeżeli jesteście niepełnoletni potrzebujecie zgody rodzica/opiekuna – Wolontariat_40.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *