• + 48 533 850 502
  • organizator@biegimalinowskiego.pl
  • Polska, Kujawsko-Pomorskie, Grudziądz

39. Międzynarodowych Biegów im. Bronisława Malinowskiego – bieg realny

Czas oraz miejsce startu i mety:
26 września 2020 (Las Komunalny), godzina 10:00, parking leśny przy rondzie Popiełuszki (koło Castoramy). Biuro zawodów (sobota) będzie znajdowało się przy rondzie Popiełuszki, natomiast parking usytuowany jest koło Carrefoura.

Trasa

Trasa liczy 10 kilometrów i jest oznaczona co kilometr. Start i meta usytuowane są w tym samym miejscu. Na każdym skrzyżowaniu dróg gdzie będzie zmiana kierunku będą obecni wolontariusze wskazujący trasę. Każdy z uczestników otrzyma numer startowy z chipem, który będzie rejestrował dystans i czas pokonania trasy.
Punkt odżywania (woda, izotonik, owoce, czekolada) będą znajdowały się na 4,6 kilometrze trasy.

Zasady bezpieczeństwa

Uczestnicy biegu mają obowiązek stosowania się do poleceń funkcjonariuszy Policji, Straży Miejskiej, Organizatora izaleceń Ministerstwa Zdrowia. W biurze zawodów obowiązuje zasłanianie nosa i usta oraz dystans społeczny (1,5 metra).

Odbiór pakietów startowych

Odbiór pakietów startowych będzie:

* 23-25 września (środa-piątek) w godzinach 12-18 w sekretariacie GKS Olimpii Grudziądz (parter) przy ulicy Piłsudskiego 14

* 26 września (sobota) w godzinach 8:00-9:30 w biurze zawodów na parkingu przy rondzie Popiełuszki (miejsce startu).
Odbiór pakietów przez osobę upoważnioną może odbyć się tylko po przedstawieniu pisemnej zgody uczestnika wskazującej osobę, która odbierze pakiet (imię, nazwisko, PESEL, numer telefonu).

Depozyt

Przy biurze zawodów dostępny będzie depozyt dla uczestników biegu. Jednak z racji panujących warunków prosimy o pozostawianie rzeczy osobistych w samochodzie przy Carrefourze.

Rozgrzewka

Wspólna rozgrzewka rozpocznie się o 9:45 na polanie koło strefy startu.

Parking

Uczestnicy biegu mają możliwość pozostawienia samochodu na parkingu Carrefoura (ul. Konarskiego 45). Nie będzie możliwości pozostawienia samochodu na parkingu leśnym przy starcie.

Zwierzęta

Nie ma możliwości startu w biegu ze zwierzętami.

W razie pytań prosimy o kontakt mailowy – biuro@biegimalinowskiego.pl.

Do zobaczenia! 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *